BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 513817038

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Gerard Warych

Tomasz, Kredyt na zakup apartamentu
Kontakt do Eksperta przekazał mi deweloper. Na początku odmówiłem spotkania ponieważ prowadzę dużą firmę i na co dzień współpracuję z kilkoma bankami. Okazało się że zakup apartamentu w Warszawie sfinansowany kredytem nie jest taka prostą sprawą. Moje kontakty w Bankach nie wystarczyły. Kiedy sprawą zajął się Pan Gerard Warych sprawa ruszyła do przodu. Tak jak uprzedził nas Ekspert, wystąpiły utrudnienia i nie uniknęliśmy chwilowego zamieszania i stresu, ale z jego pomocą udało się nam sfinansować zakup na bardzo dobrych warunkach. Nie dawno kupiłem okazałą posiadłość, sprawą powtórnie zajęła się ta sama osoba, a wynik jej pracy był również dla mnie korzystny.Polecam bardzo. Tomasz T.
Maciej, Kredyt na mieszkanie
Od niecałego roku prowadzę własną działalność gospodarczą opartą na współpracy z korporacją oferującą oprogramowanie sieciowe. W banku kompletnie nie rozumieli jak to jest skonstruowane że pracując w Polsce osiągam dochody z firmy z zagranicy. Pan Gerard wyszukał taki bank który przyjął taki sposób rozliczania i kupiłem swoje mieszkanie. Chciał bym gorąco podziękować za pomoc i z pełną satysfakcją polecić tego Pana innym klientom.
Damian, Kredyt hipoteczny
Pan Gerard Warych prowadził naszą sprawę od początku do końca. Co to znaczy? To znaczy że skonsultował naszą umowe przedwstepną z deweloperem, wyjednał w banku bardzo konkurencyjne warunki, był z nami na Akcie Notarialnym i po uruchomieniu kredytu zawsze mogę do niego zadzwonić i zapytać o wszystko co jest związane ze sprawą hipoteki.
Kamila, Kredyt firmowy
Ekspert bardzo dobrze zorientowany w ofertach banków i na rynku finansowym, trafiłam do tego eksperta mogę otrzymać kredyt w innym Banku i to na tańszych warunkach. Ekspert bardzo zaangażowany i profesjonalny. Chciała bym dodać że nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji za obsługę.